Անգլերենի մարտյան ֆլեշմոբի ամփոփումը

2-րդ դասարան

Ադամյան Ստյոպա 10

Էլիզաբեթ Հակոբյան 10

Էվելինա Հակոբյան 9

Խաչիկ Հակոբյան 9

Հայկ Փիլիպոսյան 9

Մարի Մուղդուսյան 10

Ադամ Բենսայիդ 10

Գարիկ Մկրտչյան 10

Դավիթ Դաշյան 9

Աննա Բալասանյան 10

Ալբերտ Քարամյան 8

Առնակ Վերմիշյան 10

Նատալի Ավագյան 10

Միլենա Հովհաննիսյան 8

Էլիզաբեթ Պողոսյան 8

Ավետ Մանվելյան 10

Ռոբերտ Ղազարյան 9

Մարիա-Թերեզա Վիրաբյան 9

3-րդ դասարան

Գուրգեն Մանուկյան 10

Անի Հարությունյան 9

Գայանե Խաչատրյան 10

Արեն Համբարձումյան 10

Արսեն Գևորգյան 10

Արա Ներսիսյան 10

Կորյուն Գաբոյան 10

Հայկ Սարգսյան 10

Մոնիկա Մարտիրոսյան 10

4-րդ դասարան

Աշոտ Զոզանյան 10

Արտյոմ Զաքարյան 10

Էլեն Պետրոսյան 5

Հովհաննես Բզնունի 10

Մանե Հովհաննիսյան 10

Գոհար Բարսեղյան 9

Լևոն Ավետիսյան 10

Գայանե Կագանյան 10

Գայանե Բալաբանյան 10

Էրիկ Հարությունյան 10

Ռաֆայել Բալասանյան 10

Մարիամ Մկրտչյան 10

Իրինա Գյուրջինյան 10

Արաքսյա Գրիգորյան 5

Աննա Սմբատյան 9

5-րդ դասարան

Ալլա Գևորգյան 10

Արման Գևորգյան 10

Նանե Ժամհարյան 10

Տիգրան Գրիգորյան 10

Մարիա Ազնաուրյան 10

Անահիտ Վերմիշյան 10

Գոռ Մնացականյան 10

Մելիք Ադամյան 8

Սերենա Մսրյան 10

Կարեն Մարգարյան 9

Ջուլիետա Բաբայան 10

Գոռ Գալստյան 10

Անդրանիկ Չիլոյան 10

 

 

Реклама

Անգլերենի նոյեմբերյան ֆլեշմոբի արդյունքները. 4-րդ և 5-րդ դասարաններ

Հարավային դպրոց

Էլեն Պետրոսյան  7                    4-րդ դաս.

Ալեքս Բալասյան 6                     4-րդ դաս.

Անահիտ Վերմիշյան 8             5-րդ դաս.

Գայանե Բալաբանյան 10         4-րդ դաս.

Գայանե Կագանյան 10———-4-րդ դաս.

Տիգրան Գրգորյան 10————5-րդ դաս.

Նանե Ժամհարյան 9———5-րդ դաս.

Գոհարինե Ազնաուրյան 9———5-րդ դաս.

Մարիա Ազնաուրյան 10————-5-րդ դաս.

Մաքս Սինհա 10—————-4-րդ դաս.

Սաթենիկ Մանուկյան 6———-5-րդ դաս.

Մարկ Հովհաննիսյան 10———5-րդ դաս.

Ռաֆֆաել Բալասանյան 9———4-րդ դաս.

Գոռ Գալստյան  9———5-րդ դաս.

Անահիտ Ալեքսանյան 9———-4-րդ դաս.

Անգելինա Ղազարյան 5———-4-րդ դաս.

Հովհաննես Բզնունի 7———4-րդ դաս.

Իրինա Գյուրջինյան 6————4-րդ դաս.

Լևոն Ավետիսյան 10————4-րդ դաս.

Մանե Հովհաննիսյան 8————4-րդ դաս.

Էլլադա Թադևոսյան 8————4-րդ դաս.

Արևմտյան դպրոց

Իռեն Կարապետյան 9 ———5-րդ դաս.

Գևորգ Բրուտյան 8————4-րդ դաս.

Տիգրան Մարջանյան 8———5-րդ դաս.

Վիկտորյա Հովհաննիսյան 10——-4-րդ դաս.

Էդուարդ Սարգսյան 8——5-րդ դաս.

Դավթյան Լեո 10———5-րդ դաս.

Դավիթ Սարգսյան 9———-????????

Անժելինա Սիմոնյան 7————5-րդ դաս.

Քեթրին Եփրեմյան 9————4-րդ դաս.

Սևադա Սարգսյան 10————4-րդ դաս.

Հայկ ղազարյան 10————-5-րդ դաս.

Էրիկ Աղախանյան 10—————4-րդ դաս.

Մարիամ Արշակյան 8—————4-րդ դաս.

Եվա Սահրադյան 10—————5-րդ դաս.

Նարեկ Գրիգորյան 5————-5-րդ դաս.

Նարեկ Բազոյան 10—————5-րդ դաս.

Հրանտ Խաչատրյան 9—————4-րդ դաս.

Լարիսա Մկրտչյան 8————-5-րդ դաս.

Հրանտ Հակոբյան 10————-4-րդ դաս.

Նարեկ Սարգսյան 10 ———-4-րդ դաս.

Դանիել Հովհաննիսյան 10————4-րդ դաս.

Արևելյան դպրոց

Աշոտ Բաղդոյան 9———5-րդ դաս.

Անի Բաղդասարյան 9———-4-րդ դաս.

Արսեն Գոմցյան 9———-5-րդ դաս.

Սվետլանա Համբարձումյան 10————5-րդ դաս.

Լիլիթ Ղազարյան 10———-4-րդ դաս.

Մանե Մկրտչյան 9————5-րդ դաս.

Մարիա Աբրահամյան 10————5-րդ դաս.

Հյուսիսային դպրոց

Մհեր Կիրակոսյան 9 ———-4-րդ դաս.

Էրիկ Դալլաքյան 10————5-րդ դաս.

Մինաս Սահակյան 10———-5-րդ դաս.

Օֆելյա Մելքոնյան 10 ————4-րդ դաս.

Նարե Մուրադյան 10—————5-րդ դաս.

Յանա Գրգորյան 9——————??????????????????

Դպրոցը նշված չէ

Մկրտչյան Արթուր 8—————-5-րդ դաս.

Սյուզաննա Բարսեղյան 9 ————?????????

Գրիգոր Հարությունյան 8————??????????????

 

 

 

 

Անգլերենի հունիսյան ֆլեշմոբի ամփոփում

Հարավային դպրոց-պարտեզ

Գայանե Կագանյան-3-րդ դասարան 9

Արևիկ Արզումանյան 5-րդ դասարան 8

Արևմտյան դպրոց-պարտեզ

Հայկ Պետրոսյան 5-րդ դասարան 9,7

Մարիա Ավետիսյան 5-րդ դասարան առաջադրանքները կատարված չեն

Իռեն Կարապետյան 4-րդ դասարան 8

Արսեն Մելքումյան  5-րդ դասարան 7

Սեդա Հովհաննիսյան-4-րդ դասարան 9(Վերջին առաջադրանքը հարկավոր էր կրճատ ձևերով անել)

Հայկ Նահապետյան-4-րդ դասարան 8,5

Սաթինե Տեր-Պետրոսյան 5-րդ դասարան 9,5

Նարեկ Բազոյան 4-րդ դասարան 8,5

Էլեն Հովհաննիսյան-4-րդ դասարան 9,8

 

 

Անգլերենի մարտյան ֆլեշմոբի արդյունքները. 4-ից 5-րդ դասարանի սովորողներ. Հարավային և Արևմտյան դպրոցներ.

Հարավային դպրոց

4-րդ դասարան

Տիգրան Գրիգորյան 10

Մարիամ Քորողլյան 4

Կարեն Մարգարյան 9

Անահիտ Վերմիշյան 9,5

Մարկ Հովհաննիսյան 10

Ժակ Առաքելյան 6

5-րդ դասարան

Արեգ Հակոբյան 10

Դավիթ Հարությունյան 10

Լյուբով Բաբայան 8,5

Դավիթ Մկրտչյան 10

Արևիկ Արզումանյան 9

Արևմտյան դպրոց

4-րդ դասարան

Հայկ Ղազարյան 9

Էդուարդ Սարգսյան 9

Սեդա Հովհաննիսյան 9

Իռեն Կարապետյան 8,5

Տիգրան Մարջանյան 9

Լուիզա Եղիազարյան 10

Ռուզաննա Բաբաջանյան 10

Սիլվի Կարապետյան 7

Արեն Հակոբյան 10

Եվա Սահրադյան 9

Ալին Ասատրյան 8,5

Էլեն Հովհաննիսյան 8

Յանա Աբրահամյան 7

Ռուբեն Ստեփանյան 6

5-րդ դասարան

Սաթինե Տեր-Պետրոսյան 8

Նանե Մոմչյան 9

Մարկ Ներսիսյան 10

Արմեն Քոչարյան 8

Լիլիթ Մինասյան 8,5

Միքայել Մարգարյան 9

Հրաչյա Բրուտյան 10

Վահե Մուսայելյան 9

Մարիաննա Մանուկյան 10

Հրաչյա Կարապետյան 8

Հայկ Պետրոսյան 8

Հայկ Աբրահամյան 10

Հրանտ Աբրահամյան 10

 

Անգլերենի մարտյան ֆլեշմոբի արդյունքները. 1-ից 3-րդ դասարաններ. Հարավային դպրոց

1-ին դասարան

Էվելինա Հակոբյան 10

2-րդ դասարան

Կորյուն Գաբոյան 2-րդ  9

Սամվել Պետրոսյան 10

Արեն Համբարձումյան 10

Մհեր Բաբայան 8

Հովսեփ Հովհաննիսյան 9,5

3-րդ դասարան

Իրինա Գյուրջինյան 10

Ալեքս Բալասյան 9

Անահիտ Ալեքսանյան 9

Լևոն Ավետիսյան 9

Իրինա Բաբայան 8

Արման Փանոսյան 8,5

Գայանե Բալաբանյան 10

Գայանե Կագանյան 9

Իվետտա Մեյթարջյան 8,5

Անգլերենի հունվարյան ֆլեշմոբի արդյունքները. 4-րդ և 5-րդ դասարաններ.Հարավային դպրոց, Արևմտյան դպրոց

Հարավային դպրոց

4-րդ դասարան

Անահիտ Վերմիշյան 9,5

Տիգրան Գրիգորյան 10

Նանե Ժամհարյան 10

Արման Գևորգյան 10

Մարկ Հովհաննիսյան 9,5

Անդրե Վիրաբյան 9

Անդրանիկ Չիլոյան 9,5

5-րդ դասարան

Լյուբով Բաբայան 9,5

Արևմտյան դպրոց

4-րդ դասարան

Հայկ Նահապետյան 9

Իռեն Կարապետյան 9,5

Ռուզաննա Բաբաջանյան 9

Եվա Սահրադյան 9,5

Արսեն Հովհաննիսյան 9

Էդուարդ Սարգսյան 10

Էլեն Հովհաննիսյան 10

Արեն Բաբաջանյան 9

Սեդա Հովհաննիսյան 8

Արեն Հակոբյան 8,5

Տիգրան Մարջանյան 9,5

5-րդ դասարան

Սաթինե Տեր-Պետրոսյան 10

Հրաչյա Բրուտյան 9,5

Միլենա Հարությունյան 10

Նարեկ Հակոբյան 7

Նազենի Սանոյան 9

Աշոտ Բադեյան 9,5

Հայկ Մարգարյան 9,5

Լիլիթ Մինասյան 9

Միքայել Մարգարյան 9,5

Հրանտ Աբրահամյան 10

Հայկ Աբրահամյան 10

Վահե Մուսայելյան

Մանե Աբգարյան 4

Անգլերենի հունվարյան ֆլեշմոբի արդյունքները. 1-ից 3-րդ դասարան. Հարավային դպրոց

1-ին դասարան

Գարիկ Մկրտչյան 10

2-դասարան

Կորյուն Գաբոյան 10

Սամվել Պետրոսյան 10

Արսեն Գևորգյան 9

3-րդ դասարան

Իրինա Գյուրջինյան 10

Մանե Հովհաննիսյան 9

Էլեն Պետրոսյան 8,5

Գայանե Կագանյան 10

Էրիկ Աղախանյան 10

Անգելինա Ղազարյան 9,5

Արտյոմ Զաքարյան 10

Կատերինա Եփրեմյան 10

Արման Փանոսյան 10

Լևոն Ավետիսյան 8,5